Reģistrācija 2016./ 2017. m.g. LU Konfūcija institūtā

Kā pieteikties mācībām LU Konfūcija institūtā?

Lūdzam aizpildīt LU pieteikuma formu- klausitaja_reg ; berni_uzzinas_lig

Ja pretendents mācībām LU KI ir nepilngadīgs, LU pieteikuma formā lūdzu norādīt informāciju par viņu. Bet klāt pievienot vēl aizpildītu KI izveidotu uzziņu veidlapu par vienu no vecākiem, ar kuru tiks slēgts līgums par mācībām LU KI. Šī veidlapa nepieciešama līguma izveidošanai.

Kas būtu jāzina, uzsākot mācības LU KI?

Mācību sākums- septembris, norises vieta- LU Akadēmiskā bibliotēka (Misiņa bibl.) Rūpniecības ielā 10, 4. stāvā.

Par konkrētu sākuma laiku un telpas nr. tiks nosūtīta informācija e-pastā.

Darba val. nodarbībās- ķīniešu un angļu.

Mācību gads sadalīts 2 semestros, pirms katra semestra tiek slēgts līgums ar KI studentu/ studenta vecāku (LU studenti ir atbrīvoti no maksas, ar tiem netiek slēgts līgums). Pēc katra semestra tiek izsniegta LU apliecība par tālākizglītības kursa „ķīniešu valodas apmācība (sāk./ augstākais kurss)” noklausīšanos. Prasības apliecības saņemšanai:

• 75% apmeklējums;
  • Sekmīgi nokārtots semestra noslēguma eksāmens / ieskaite.
  • Nodarbības tiek sadalītas pēc principa- 2 gramatikas, 1 kultūras nod. Bet katram pasniedzējam ir sava individuāla pieeja mācību procesam, par to tiks runāts pirmajā nodarbībā.
  • LU studentiem ir tiesības lūgt pielīdzināt šo kursu kā C daļas kursu un saņemt par to 4 KP, uzrādot LU KI izsniegtu apliecību semestri beidzot.

KI nodrošina ar mācību materiāliem (grāmatas, DVD, CD). Uz pirmo nodarbību lūgums ņemt līdzi rakstāmpiederumus un pierakstu kladi. Nodarbībā tiks norunāts ar pasniedzēju par tālāku materiālu izsniegšanu- vai tiks nosūtītas ieskanētas kopijas e-pastos, ko pašam būs jāizprintē un jānes līdzi uz nod., kādi materiāli tiks izmantoti uz vietas mācībās un par mācību procesu kā tādu.

LU KI organizē dažādas kultūras aktivitātes, ieteikums tajās ņemt dalību, kas sniedz lielisku ieskatu Ķīnas kultūrā un tradīcijās, kā arī paver iespējas iepazīties ar Latvijā dzīvojošiem ķīniešiem.

2 reiz gadā tiek organizēts HSK un HSKK valodas eksāmens (vecuma grupai- studenti), kas ir obligāta prasība, lai pieteiktos KI stipendijai.

LU KI atbalsta savu studentu dalību ĶTR vēstniecības izsludinātos konkursos un aktivitātēs.

Iespēja ņemt dalību KI organizētajā vasaras nometnē.

Mācību LU KI mēneša maksa:

30.25 EUR skolnieki/ citu augstskolu studenti (citu augstskolu studentam lūgums uzrādīt izziņu no augstskolas, ka ir attiecīgās mācību iestādes students)

67.76 EUR citi sabiedrības pārstāvji

Bezmaksas- LU studenti (esošie)

Atlaide:

50% atlaide otrajam un pārējiem bērniem, ja mācās nepilngadīgi 2 vai vairāk bērni no vienas ģimenes.

50% atlaide 1. un 2. gr. invalīdiem.

Uzmanību: mācību maksai jābūt ieskaitītai katra mēneša sākumā. Tā tiek atgriezta tikai un vienīgi ja tiek uzrādīta zīme no ārsta par veselības traucējumiem, slimību attiecīgā laika posmā.

Kontakinformācija:

Raiņa bulv. 19, Rīga, 208. kab.

Tel.: 67034366

E-pasts: laura.zatina@lu.lv